KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13913327
nr 1391 3327
Ernst Wetzenstein
(1890-1982), Sverige
Etsning, St Petersburg, Försäljerska. Signerad, daterad 1914. Motivet: 37,5x23, yttermått inklusive ram: 54x38 cm
Kondition: missfärgningar
Utrop:
500 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:34:56
Ernst Wetzenstein
Läs mer om Ernst Wetzenstein
Ernst Wetzenstein
Kondition: missfärgningar
Läs mer om Ernst Wetzenstein
nr 1391 3327
Ernst Wetzenstein
(1890-1982), Sverige
Kondition: missfärgningar
| Utrop: | 500 kr |
måndag 19 april 2021 |
Ernst Wetzenstein